מדריך לקניית תמונות על קנבס

Posted in כללי

עשרות חנויות מציעות תמונות למכירה המודפסות על בד קנבס. בד הקנבס הוא בד איכותי ועמיד שלרוב מגיע עם מסגרת עץ המאפשרת לנו לתלות את התמונות בכל מקום בבית: בסלון, בחדר השינה, בפינת האוכל, במשרד או אפילו במרפסת. את התמונות המודפסות כדאי להזמין מהאינטרנט בעיקר בשל הפרש משמעותי במחיר בין קנייה מחנות או גלריה לבין הזמנת התמונות המודפסות באמצעות אתרי אינטרנט המיועדים לכך. ריכזנו בעבורכם מספר דגשים חשובים שכדאי לשים אליהם לב בטרם רכישת תמונות מודפסות מחנות, גלריה, או אתר אינטרנט.
הגודל כן קובע
גודל התמונות בדרך כלל קובע את מחיר התמונה. ככל שהתמונה תהיה גדולה יותר כך גם מחירה יעלה בהתאם. התמונות היקרות יותר הם תמונות שצולמו או צוירו על ידי אומנים מפורסמים – ולכן תג המחיר שלהם גבוה יותר מתג מחיר של תמונה של צלם או צייר אנונימי. לסלון הבית מומלץ לבחור בתמונה רחבה וקצרה שתשתלב יפה עם קירות הבית. שימו לב שאתם בוחרים תמונה עדינה ונקייה שתתאים לקווי העיצוב של הבית.
הזמנת תמונות מהאינטרנט
לאתרים המציעים הזמנת תמונות המודפסות על בד קנבס יש פופולאריות רבה בקרב חובבי אומנות שונים היות והפרשי המחיר בין הזמנת התמונות באינטרנט לבין רכישתם באמצעות אתרי האינטרנט הם כאמור, הפרשים משמעותיים. מומלץ להוסיף עוד כמה עשרות בודדות של שקלים ולשלח את התמונה על ידי שליח וזאת כדי שהתמונה תבוטח ותגיע אליכם שלמה וללא פגמים או קרעים. בד קנבס הוא בד עדין ולכן מומלץ שלהימנע משלוח אותו באמצעות רשת הדואר.
איכות ההדפסה ואיכות הצבע
שימו לב כי האיכות של הצבע משתנה בין ספק כזה או אחר. ישנם ספקים שעובדים עם מדפסות המדפיסות תמונות באיכות פחות טובה מספקים אחרים המשתמשים במדפסות החדישות והמתקדמות ביותר. ערכו סקר שוק מקיף ושמעו להמלצות הגולשים בדבר איכות ההדפסה ואיכות הצבע שבתמונת הקנבס. לעיתים מומלץ לשלם במאה שקלים יותר ולקבל תוצאה איכותית יותר בעלת חדות ועומק גבוהים יותר בתמונה.
תעיזו, רכשו תמונות של אומנים צעירים
בדרך כלל אומנים צעירים יוצרים יצירות פרובוקטיביות ונועזות שנועדו לעלות את תודעתם בקרב קהילת האומנים והיוצרים. חלק מן התמונות מביאות מחאה ציבורית או פוליטית. קיימות תמונות רבות בהן הצייר או האמן מביע את דעותיו הפוליטיות או השקפת עולמו הציבורית בתמונותיו ויצירותיו תוך כדי שימוש באלמנטים נסתרים בתוך התמונה, שנותנים לתמונה מספר פרשנויות והיבטים שונים.

Posted by admin   @   22 מרץ 2010

Like this post? Share it!

RSS Digg Twitter StumbleUpon Delicious Technorati Facebook

3 Comments


תגובות
אפריל 14, 2010
13:23
#1 idan nadir :

תודה מדריך מעולה

אפריל 14, 2010
13:24

תודה רבה

יולי 17, 2010
14:12

מדריך נפלא תודה רבה מעניין

השאר תגובה

Previous Post
«
Next Post
»


Powered by Wordpress   |   Lunated designed by ZenVerse